JELENTKEZÉS TERÜLETI KÉPVISELŐ POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉRE

Dinamikusan fejlődő építőanyag nagykereskedelemmel foglalkozó cég, keres Budapest, vagy vonzáskörzetében élő férfi munkaerőt, területi képviselői állás betöltésére.

Munkavégzés helye:

Magyarország (Nyugat-Magyarország)

Feladatok

  • A cég termékeit Önállóan értékesíti
  • Kis és középvállalatok, építőipari kivitelező cégek, Tüzép telepek látogatása
  • Új ügyfélszerzés
  • Növeli a partnereink lojalitását és forgalmát
  • Rendelések felvétele
  • Tájékoztatás ad a termékekről, újdonságokról, akciókról
  • Felelős a partnerkapcsolatok ápolásáért, nyomon követi a szerződések áruforgalmi és pénzügyi téren történő teljesülését, kezeli a reklamációkat
  • A vezető által meghatározott formában és rendszerességgel jelentéseket, kimutatásokat, ajánlatokat, szerződéseket készít.
  • A piaci trendek, mechanizmusok illetve versenytársak aktivitásainak folyamatos nyomon követése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú előny)
  • Kereskedelmi affinitás, értékesítői véna
  • Teljesítményorientált attitűd
  • Meggyőző tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Önállóság, jó szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint)
  • Hosszú távú, kiszámítható munka
  • Építőipari szaktudás, tapasztalat előnyt jelent

Amit a cég kínál

  • Biztos háttér
  • Teljesítmény arányos bérezés (alapbér+ bónusz+gépkocsi)
  • Rugalmas időbeosztás
  • korlátlan telefon használat internettel
  • gépkocsi magánhasználat bizonyos feltételekkel
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munka kezdés:

Azonnal

Fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezésüket ezen az e-mail címen: allas@telimpex.hu