JELENTKEZÉS TERÜLETI KÉPVISELŐ POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉRE

Építőanyag nagykereskedelemmel foglalkozó cég keres 20-25 év közötti férfi munkaerőt, területi képviselői állás betöltésére Balassagyarmat és vonzáskörzetéből!

Feladatok

  • Kis-és középvállalatok, építőipari kivitelező cégek, Tüzép telepek látogatása
  • Új ügyfélszerzés
  • Rendelések felvétele
  • Tájékoztatás a termékekről, újdonságokról
  • Ügyfélkapcsolat tartás
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú előny)
  • Kereskedelmi affinitás, értékesítői véna
  • Teljesítményorientált attitűd
  • Meggyőző tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Önállóság, jó szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint)

Amit a cég kínál

  • Biztos háttér
  • Teljesítményarányos bérezés (alapbér+ bónusz+gépkocsi)
  • Rugalmas időbeosztás
  • Korlátlan telefon használat internettel
  • Gépkocsi magánhasználat bizonyos feltételekkel
  • Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország

Fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezésüket ezen az e-mail címen: varkonyi.richard@telimpex.hu

A Telimpex Hungária Zrt. célkitűzése, hogy meghatározó piaci részesedéssel rendelkezzen a magyarországi építőipari piacon, és egy komplett piaci szegmenst tudjunk lefedni.Az új területi képviselővel közösen szeretnénk elérni céljainkat, az együtt fejlődés és a közös sikerek jegyében!